Teknoloji

Ormanın Oğulları bir günde 2 milyondan fazla kopya sattı!

 
Endnight Games tarafından biz oyun severlerin beğenisine sunulan kaygı temalı açık dünya hayatta kalma oyunu Sons of the Forest’ın 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattığı bildirildi. Yayınlanmadan önce Steam’de en çok istek listesine alınan oyunlar arasında birinci sırada yer alan yapım, merakla beklenen oyunlar arasında yer aldığını doğruladı. Şu anda 26 binden fazla kullanıcı yorumu bulunan oyun, “çok olumlu” inceleme etiketine sahip.
 
Oyun ilk etapta tam sürüm olarak çıkacaktı.
 
 
 
Geldiğimiz noktada birçok gecikmeye maruz kalan The Forest’ın devamı niteliğindeki Sons of The Forest ilk etapta tam sürüm olarak çıkacaktı. Geliştirici ekip, sürecin daha fazla ilerleyememesi için oyunu erken erişim sürümü olarak yayınladı. Bu süreçte grup oyundaki geri bildirimlere ve eksikliklere odaklanacaktır.
 
Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen oyun, merakla beklenen yapımların ortasında yer aldı. Bu süreçte ilk çıkışıyla birlikte 2 milyondan fazla kopya sattı. Endnight Games resmi Twitter adresinden bu satış rakamını açıkladı ve bu durumdan çok memnun olduklarını söyledi.
 
Oyun şu anda Steam’de 280,00 TL’den satışta.
 

 

haberakseki.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu