Yaşam

Cinsel saldırıdan suçlu bulundu: Masterson’ı destekleyen Ashton Kutcher ve Mila Kunis’ten özür videosu

‘That 70s Show’ dizisindeki rolüyle tanınan oyuncu Danny Masterson, iki kadına cinsel saldırı suçundan ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Cümlenin ardından Mila Kunis ve Ashton Kutcher’ın rol arkadaşları Masterson’ı savunan mektupları ortaya çıktı.

Ntv’nin haberine göre The Hollywood Reporter’ın ele geçirdiği mektupta, Ashton Kutcher’ın rol arkadaşını sıra dışı karaktere sahip bir “rol model” olarak tanımladığı belirtildi. Mektubunda Kunis, Masterson’un kendisi için harika bir ağabey figürü olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Danny’nin uyuşturucusuz bir yaşam tarzını teşvik etme konusundaki kararlılığı, eğlence dünyasındaki yolculuğumda yol gösterici bir ışık oldu ve kendi refahımı önceliklendirmeme yardımcı oldu. ve sorumlu seçimler yapmaya odaklanın.” kullanılmış.

Mektuplara gelen tepkilerin ardından çift, Danny Masterson’a yazdıkları mektupların acısını dile getiren ve cinsel saldırı mağdurlarına destek sözü veren bir fotoğraf yayınladı.

‘ÖZÜR DİLERİZ, MAĞDURU DESTEKLİYORUZ’

Kutcher videoda, “Danny Masterson adına yazdığımız mektupların yarattığı acının farkındayız ve mağdurlara destek veriyoruz.” Kutcher ayrıca Masterson’un ailesinin birkaç ay önce kendileriyle temasa geçtiğini ve hakimin ceza verirken bunu dikkate alabilmesi için kendilerinden 25 yıldır tanıdıkları kişiyi temsil eden mektuplar yazmalarını istediklerini anlattı.

Kunis, “Mektuplar yargı sisteminin meşruiyetini veya jüri kararının geçerliliğini sorgulamak için yazılmadı, mağdurları herhangi bir şekilde yeniden travmatize etmek için yazılmadı. Bunu asla yapmak istemezdik. Eğer öyle olsaydı.” , özür dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu